Najbliższa edycja  
Wrocław


Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty ponownie zawitają do Wrocławia w dniach 29-30 września. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wysłuchać przedstawicieli rodzimych marek i manufaktur, a także reprezentantów firm zagranicznych, których kosmetyki naturalne zdobywają sławę globalną.

Podczas targów będziemy gościć wystawców, którzy specjalnie na ten weekend przyjadą z całej Polski.

Targi Natural Beauty kolejny raz odbędą się jako wydarzenie równoległe do 19. edycji kultowych targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store (www.fashionmeeting.pl) w dniach 29-30 września w godzinach 11:00-18:00 w Zajezdni Dąbie – Centrum Kultury Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3.

BEZPŁATNY WSTĘP

Klimat tego miejsca stworzony dzięki stuletniej historii dawnej zajezdni tramwajowej jest niezwykły. Docenią go wszyscy sympatycy postindustrialnych przestrzeni, a świetne usytuowanie w pobliżu centrum i Placu Grunwaldzkiego sprawia, że dojazd z każdego miejsca w mieście nie stanowi problemu.

To siódmy rok targów Fashion Meeting, które pod hasłem #Kupuj Świadomie ściągają klientów doceniających prace projektantów z najdalszych części Polski. Wielu z nich interesuje się pięknem i pielęgnacją, zwłaszcza naturalnymi i wegańskimi kosmetykami, doceniają niszowe marki i manufaktury. Kwietniową edycję targów Fashion Meeting odwiedziło niema 25.000 gości.


Fashion Meeting to Największe na Dolnym Śląsku targi mody autorskiej i wzornictwa, podczas których można kupić wyjątkową, oryginalną odzież, obuwie, biżuterię, dodatki, akcesoria, ręcznie wykonane zabawki bezpośrednio od projektantów.


To również doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej a teraz również szerokiej oferty kosmetyków naturalnych.

Oferty zaprezentują:
- twórcy kosmetyków naturalnych,
- kosmetolodzy, wizażyści, styliści,
- eksperci zdrowia i urody,
- salony kosmetyczne i hotele SPA.


PONADTO:
- konsultacje, zabiegi,
- targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store – Kupuj Świadomie (www.fashionmeeting.pl),
- zlot food truck'ów.
Niech nikogo zainteresowanego nie ominie możliwość skorzystania z cennej wiedzy, poznania ciekawych ludzi i – oczywiście – zrobienia unikalnych zakupów.
Naturalnie, we Wrocławiu.


BEZPŁATNY WSTĘP
https://www.facebook.com/events/255754051836319/