Najbliższe edycje  
12-13 CZERWCA
Zajezdnia Dąbie - CK Czasoprzestrzeń, Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Wrocław


Siedemnasta edycja targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty odbędzie się w dniach 12-13 czerwca (w godz. 11-18) w klimatycznej Zajezdni Dąbie - CK Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kupić wyjątkowe, naturalne kosmetyki, wysłuchać przedstawicieli rodzimych marek i manufaktur, a także reprezentantów firm zagranicznych, których kosmetyki zdobywają sławę globalną.

Targi Natural Beauty kolejny raz odbędą się jako wydarzenie równoległe do 3. edycji przedświątecznych targówXmas Market (www.fashionmeeting.pl) w dniach 12-13 czerwca w godzinach 11:00-18:00 w kompleksie DŁUGOSZA 59 – Hali ASPA we .

BEZPŁATNY WSTĘP

To dziesiąty rok targów Fashion Meeting, które pod hasłem #Kupuj Świadomie ściągają klientów doceniających prace projektantów z najdalszych części Polski. Wielu z nich interesuje się pięknem i pielęgnacją, zwłaszcza naturalnymi i wegańskimi kosmetykami, doceniają niszowe marki i manufaktury. Październikową edycję targów Fashion Meeting odwiedziło niemal 30.000 gości.


Fashion Meeting to największe targi mody autorskiej i wzornictwa, podczas których można kupić wyjątkową, oryginalną odzież, obuwie, biżuterię, dodatki, akcesoria, ręcznie wykonane zabawki bezpośrednio od projektantów.


To również doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej a teraz również szerokiej oferty kosmetyków naturalnych.

Oferty zaprezentują:
- twórcy kosmetyków naturalnych,
- kosmetolodzy, wizażyści, styliści,
- eksperci zdrowia i urody,
- salony kosmetyczne.
Ponadto:

- Fashion Meeting - moda autorska i wzornictwo- Zielono Mi - rośliny, kwiaty i dekoracje- Słodko Gorzko - rzemieślnicze słodkości, kawa i lody- Wino i Miodzio- Dzika Uczta - zlot food truck'ów i restauracji


Niech nikogo zainteresowanego nie ominie możliwość skorzystania z cennej wiedzy, poznania ciekawych ludzi i – oczywiście – zrobienia unikalnych zakupów. Zapraszamy po wyjątkowe produkty.
Naturalnie, we Wrocławiu.


BEZPŁATNY WSTĘP- Śląskie Targi Plakatu i Ilustracji

- Zielono Mi - targi roślin, kwiatów i dekoracji

- Dzika Uczta - zlot food truck'ów i restauracji
Niech nikogo zainteresowanego nie ominie możliwość skorzystania z cennej wiedzy, poznania ciekawych ludzi i – oczywiście – zrobienia unikalnych zakupów. Zapraszamy po wyjątkowe produkty.
Naturalnie, w Katowicach.


BEZPŁATNY WSTĘP
-->