Najbliższe edycje  
6-7 KWIETNIA
Zajezdnia Dąbie - CK Czasoprzestrzeń, Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

18-19 MAJA
Zajezdnia Dąbie - CK Czasoprzestrzeń, Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

15-16 CZERWCA
Zajezdnia Dąbie - CK Czasoprzestrzeń, Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Wrocław


32. edycja targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty odbędzie się w dniach 6 i 7 kwietnia (w godz. 11-19 w sobotę oraz w godz. 11-18 w niedzielę) w klimatycznej Zajezdni Dąbie - CK Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kupić wyjątkowe, naturalne kosmetyki, wysłuchać przedstawicieli rodzimych marek i manufaktur, a także reprezentantów firm zagranicznych, których kosmetyki zdobywają sławę globalną.

Targi Natural Beauty kolejny raz odbędą się jako wydarzenie równoległe do 43. edycji targówFashion Meeting (www.fashionmeeting.pl) w dniach 6 i 7 kwietnia w Zajezdni Dąbie - Czasoprzestrzeń we Wrocławiu, będąc również częścią jedynego w Polsce festiwalu świadomych zakupów Kupuj Świadomie (www.kupujswiadomie.pl).

BEZPŁATNY WSTĘP


To dwunasty rok targów Fashion Meeting, które pod hasłem #Kupuj Świadomie ściągają klientów doceniających prace projektantów z najdalszych części Polski. Wielu z nich interesuje się pięknem i pielęgnacją, zwłaszcza naturalnymi i wegańskimi kosmetykami, doceniają niszowe marki i manufaktury. Marcową edycję targów Fashion Meeting odwiedziło ponad 18.000 gości.


Fashion Meeting to największe targi mody autorskiej i wzornictwa, podczas których można kupić wyjątkową, oryginalną odzież, obuwie, biżuterię, dodatki, akcesoria, ręcznie wykonane zabawki bezpośrednio od projektantów.


To również doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej a teraz również szerokiej oferty kosmetyków naturalnych.

Oferty zaprezentują:
- twórcy kosmetyków naturalnych,
- kosmetolodzy, wizażyści, styliści,
- eksperci zdrowia i urody,
- salony kosmetyczne.
Ponadto:

- Fashion Meeting - targi mody autorskiej- Zielono Mi - targi roślin, kwiatów i dekoracji- Słodko Gorzko - festiwal słodkości, kawy i czekolady- Dzika Uczta - zlot food trucków i restauracji


Niech nikogo zainteresowanego nie ominie możliwość skorzystania z cennej wiedzy, poznania ciekawych ludzi i – oczywiście – zrobienia unikalnych zakupów. Zapraszamy po wyjątkowe produkty.
Naturalnie, we Wrocławiu.


BEZPŁATNY WSTĘP