O targach  
Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty wydobywają z przyrody to, co przyciąga do niej coraz więcej Polek i Polaków. Kosmetyki naturalne cieszą się bowiem stale rosnącym zainteresowaniem. Czy jest coś, czego o nich nie wiemy? To się okaże.

Z całą pewnością, po kosmetyki bazujące na składnikach naturalnych sięgają konsumenci świadomi, ale i z wielką chęcią poszerzający swoją wiedzę. Targi Natural Beauty dedykowane są właśnie takim osobom. W tym temacie nie wszystko zostało jeszcze powiedziane – nadchodzące wydarzenie nieco zmieni ten stan rzeczy.Będzie to możliwe dzięki uczestnictwu znamienitych gości – twórców oraz właścicieli marek kosmetycznych, którzy zjawią się nie tylko ze swoim doświadczeniem i wiedzą, ale też pełną serdecznością. Będzie możliwość pozyskania nowych informacji i wymiany zdań.


Wszyscy wiemy, że w naturze występują substancje, których roli zbyt długo nie docenialiśmy, a w swojej bezpośredniej postaci doskonale służą człowiekowi. Najczęściej o wiele lepiej niż to wszystko, co zwykliśmy określać zbiorczym pojęciem "chemii".

Sztuczne chwalimy, naturalnego za dobrze nie znamy!
Poznajmy więc to, co sprzyja zdrowiu i pięknu w duecie.